SV-OPTIC 💛

Вас вітає м Ізюм

Перейти на основний сайт sv-optic.com
  • Ваша корзина пуста!

Отзывы

Отзывы: 10 Общая оценка: 10 Рейтинг:

Михаил 06.07.2025

Текст

Замечаний нет, спасибо девочкам-оперивно

Валентина 04.05.2025

Текст

Замоляю постійно, рекомендую, все завжди добре, приємні дівчатка!

Дмитро 02.05.2025

Текст

все добре

Віктор Іванчук 20.02.2025

Текст

Замовив окуляри перший раз, усе зробили якісно. Нічого не замінили-це порадувало, бо в інших магазинах робили заміни. все було у наявності. Велике дякую, сподобалося

Плюсы

швидко і недорого

Минусы

немає

Тетяна 10.02.2025

Текст

Замовили окуляри за рецептом мені і чоловіку. Дівчатка зробили усе швидко та якісно. Дякую велике! Окуляри нам підійшли!

Плюсы

Приємні ціни

Татьяна 26.01.2025

Текст

Заказывала в первй раз. Все пришло согласно заказу. Спасибо за оперативность, будем сотредничать!

Олена 28.01.2024

Текст

Хотіла замовити окуляри для себе і чоловіка, але дівчата сказали що роздрібна ціна буде дорожче, ніж на сайті. Прикинувши, що це буде все одно дешевше ніж купляти у нас в центрі у оптиці окуляри, ми погодилися. Працюють офіційно, тому і згодилася сплатити всю суму одразу. Замовлення вислали у той же день, все чудово підійшло і мені і чоловіку. Рекомендую замовляти окуляри тут, навіть для себе, дівчата ввічливі, уважні та товар якісний. Дякуємо вам від нашої сім’ї будемо замовляти ще!

Плюсы

Швидко і недорого

Минусы

Не було

Максим 25.01.2024

Текст

Делал заказ на сайте, все прошло отлично-рекомендую

Плюсы

Быстро отправили

Минусы

Нет

Комментарий администратора

Максим, спасибо за доверие и рекомендации! Удачи вам и мира !

Ольга 16.08.2023

Текст

Работаю с компанией много лет, новый сайт порадовал. Рекомендую всем, кто занимается очками

Плюсы

Всегда все на высшем уровне, продавецы всегда вежливы и идут на встечу

Минусы

Не было

Комментарий администратора

Ольга, спасибо что вы с нами уже много лет! Удачи вам в бизнесе и мира!

Владимир 21.01.2023

Текст

Работаю с св оптик третий год, на новом сайте заказал футляры-претензий нет, отправили в день заказа. Как всегда с девочками приятно общаться!

Плюсы

Веливые и пунктуальные

Минусы

Нет

Комментарий администратора

Владимир, спасибо за отзыв! Нам приятно работать с Вами! Удачных продаж и мирного неба!

Написать отзыв